לקוחות יקרים, בעלי הדירות ברחוב דויד ילין 9, תל אביב שלום רב, 

לפני הכל, הריני לברך על הצטרפותכם למעגל לקוחותינו ולאחל לשיתוף פעולה פורה לקראת ביצוע פרויקט התחדשות עירונית בבניין.
באמצעות מערכת אינטרנטית זו, ופרטי הכניסה האישיים של הפרויקט שלכם הרשומים בהמשך, יהיה בידי לעדכנכם מעת לעת בכל התפתחות אשר תהא בתהליך. הנכם יכולים באמצעות פרטי הכניסה להיכנס מכל מקום ובכל זמן לאתר הפרויקט ולהתעדכן ב באופן שוטף – אנא עשו זאת שכן זה חיוני להצלחת התהליך כולו.
סיסמא: 1212
יושם לבכם כי עם עדכון פרט חדש במערכת זו, המערכת תשלח לכולכם באמצעות כתובות המייל ופרטי הניידים שלכם אשר מסרתם (אם ישנה טעות בכתובת המייל או במספר הנייד או אם ברצונכם להוסיף כתובת חדשה ומספר חדש אנא עדכנו אותי), קישור ישירות לעדכון שעלה. העדכונים ישמרו באתר הפרויקט לאורך כל הזמן, וכל תוכלו תמיד בכל רגע להיכנס דרך אתר האינטרנט של משרדנו לאתר הפרויקט שלכם ולהיכנס באמצעות הקלקת הסיסמא הרשומה למעלה.
מניסיון בתחום ולמען הצלחת התהליך, אנא הביעו עמדתכם והתעניינותכם היות וזה מרכיב חשוב בתיאום הציפיות של כולכם וקידום הגשמתן בפרויקט. מניסיוני בייצוג בעלי דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית, הבסיס להצלחת הפרויקט הינו חברתי, ועיקרו בשיתוף פעולה מצדכם בהתעניינותכם, בחשיבתכם וברצינותכם להשיג פרויקט העונה לכל צורכיכם – אנא קחו זאת לתשומת לבכם.
מצ"ב קישורים לנוסח הסכם התקשרות וייפוי כוח לטובת משרדנו לקבלת ייצוג משפטי אשר הועבר על ידנו אליכם במיילים ואנו ממתינים לקבלתם חתומים על ידי כל אחד מבין בעלי הדירות.